SIEĆ LOGOPEDÓW – 16 styczeń 2024 r.

16 stycznia 2024 r. miało miejsce kolejne spotkanie powiatowej sieci logopedów przedszkolnych i szkolnych „MówiMy” działającej pod egidą Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pszczynie. Gościem specjalnym była pani mgr Katarzyna Warzocha – specjalistka audiologii z AudioClinic w Woli, która w swoim wystąpieniu przedstawiła sposoby diagnostyki i rodzaje terapii dla dzieci i młodzieży z zaburzeniami słuchu.

Ponadto uczestniczki sieci podjęły temat promowania działań logopedycznych wśród dzieci przedszkolnych i uczniów oraz ich rodziców, które zostaną zaproponowane w przedszkolach i szkołach powiatu pszczyńskiego przy okazji Europejskiego Dnia Logopedy obchodzonego co roku 6 marca.
Na zdjęciu widać osobę prowadzącą, która stoi i mówi. Przed nią siedzą słuchaczki spotkania. Na zdjęciu widać osobę prowadzącą wykład i pracownicę biblioteki pedagogicznej uruchamiającej sprzęt audiowizualny. Na zdjęciu widać slajd przedstawiający etapy diagnostyki. Na zdjęciu widać książki, które były do dyspozycji  i zapoznania się uczestniczek.