Oferta współpracy do realizacji w ramach kontraktowania usług w roku szkolnym 2013/2014

Szanowni Dyrektorzy
Przedszkoli i Szkół
Powiatu Pszczyńskiego

 

                Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna w Pszczynie przedstawia Państwu ofertę współpracy  do realizacji w ramach kontraktowania usług w roku szkolnym 2013/2014.

        Nasze propozycje skierowane są do nauczycieli, wychowawców, pedagogów, psychologów szkolnych, rodziców oraz dzieci i młodzieży. Oferta zawiera propozycje zajęć, warsztatów, szkoleń, pogadanek realizowanych na terenie placówki oraz poradni.

Kierując do Państwa naszą ofertę mamy na celu wpieranie Państwa placówki w realizacji działań z zakresu  pomocy- psychologiczno pedagogicznej. 

Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z naszą ofertą, zaznaczenie w  rubryce „zapotrzebowanie”  propozycji zajęć dla dzieci i młodzieży, rodziców, nauczycieli, z których chcieliby Państwo skorzystać w bieżącym roku szkolnym. Informację zwrotną prosimy o przesłanie na maila poradni do dnia 17 września 2013 r.

W ramach możliwości organizacyjnych poradni, postaramy się uwzględnić Państwa oczekiwania i w ramach kontraktowania usług przesłać Państwu w formie kontraktu propozycje do realizacji w roku szkolnym 2013/2014. 

Jednocześnie informujemy, że kwalifikacja dzieci i młodzieży do różnorodnych form pomocy indywidualnej i grupowej na terenie poradni odbywa się na podstawie konsultacji z pracownikiem PPP.

Treść oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce oferta poradni.

       Z poważaniem

Dyrektor PPP w Pszczynie

       Maryla Cygan

Pobierz


« Powrót
Copyright 2013 by PPED w Pszczynie