Zaproszenie

Zaproszenie

 

Szanowni Państwo

dyrektorzy szkół i przedszkoli,   nauczyciele szkół powiatu pszczyńskiego oraz dyrektorzy placówek edukacyjnych

Dyrektor i pracownicy Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pszczynie mają przyjemność zaprosić Państwa na wykład inauguracyjny działalność PPP w roku szkolnym 2017/2018.

Wykład „Od pedagogiki nauczania do pedagogiki uczenia się” wygłosi  dr Marzena Żylińska

Dr Marzena Żylińska zajmuje się metodyką, neurodydaktyką oraz twórczym wykorzystaniem nowych technologii w edukacji. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli, tworzy materiały dydaktyczne, jest autorką licznych artykułów i dwóch książek: „Między podręcznikiem a internetem” i „Neurodydaktyka. Nauczanie i uczenie się przyjazne mózgowi”. Jest inicjatorka Ruchu Budzących się Szkół. Marzy o szkołach, do których i uczniowie, i nauczyciele będą chodzić z radością.

Spotkanie odbędzie się

5 września 2017 r. w godzinach od 10.00-12.30.

w Sali Sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pszczynie, ul 3 Maja

Jeśli Państwo uznacie, że możliwy jest udział nauczycieli, którzy dysponują czasem w tym terminie, serdecznie zachęcamy i zapraszamy oraz uprzejmie prosimy o przekazanie  zaproszenia wszystkim nauczycielom.

Zaproszenia kierujemy także do rodziców, których za Państwa pośrednictwem także gorąco zapraszamy.

Ze względów organizacyjnych prosimy o potwierdzenie przybycia i podanie liczby osób chętnych  do 4 września na adres poradni: ppped@ppped.pl, tel. 32 2103716 lub szostakm@interia.pl lub telefonicznie 664311546

Dyrektor PPP w Pszczynie

Maryla Cygan


« Powrót
Copyright 2013 by PPED w Pszczynie